KONST / Litografier / Färglitografi 12191231
nr 1219 1231
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, "Utsikt". Signerad, numrerad 108/180. Motivet: 20x17 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:45:07
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr